4365 złotych dla Lenki Biesik – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   11 stycznia 2017

Dzieci z przedszkola w Brzezince przygotowały przedstawienie dla Lenki Biesik, u której latem zeszłego roku zdiagnozowano guz nadnercza. Bilety wstępu zastąpiły wolne datki na leczenie dziewczynki.

Spektakl “W poszukiwaniu choinki”  stał się dla dzieci okazją do zaprezentowania talentów aktorskich, wokalnych i tanecznych.

– Chwilami trudno było zapanować nad tremą, więc nie obeszło się bez pomocy pań nauczycielek – relacjonuje Lech Chodacki z miesięcznika „Oświęcimska Gmina”. –  Brawa na finał świadczyły o tym, że artyści były spełnieni, a rodzice zachwyceni.

Widzowie poza wrażliwością na sztukę pokazali wielkie serca. Wrzucili do puszek 4365 złotych. Zapraszamy do śledzenia profilu Lenki na Facebooku – TUTAJ.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa