3. Bieg na Molo dla Mateusza Miłonia

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   14 października 2017 08:14

W sobotę 14 października odbędzie się 3. Bieg na Molo, by zebrać fundusze na leczenie Mateusza Miłonia z Oświęcimia. W biegu może wziąć udział niemal każdy, także dzieci i młodzież.

Trasa głównego biegu wynosi 10 kilometrów, a wszyscy uczestnicy otrzymają od nas posiłek regeneracyjny oraz wodę na półmetku i mecie.

Mateusz Miłoń

„Tym razem wspólnie pomożemy 6-letniemu Mateuszkowi Miłoniowi z Oświęcimia, który choruje na autyzm, jest alergikiem i wymaga podawania niezbędnych leków” – informuje Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. – „Miłosz nie mówi, sygnalizuje za pomocą gestów. Dzięki długotrwałej terapii ma szanse na w miarę normalne funkcjonowanie w przyszłości. Razem z nami możecie sprawić, że jego dzieciństwo będzie w miarę normalne i szczęśliwe. 4 listopada odbędzie się dla Mateusza IV Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy, na który również zapraszamy.

Biegi dla młodszych

„Do udziału zachęcamy również przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów” – zapraszają organizatorzy. – „Biegi dla młodszych uczestników odbędą się w godzinach 10.10-11.40. Będą to bardzo krótkie odcinki: 300 i 600 metrów, więc każde dziecko bez problemu sobie poradzi. Dla nich także mamy przewidziane medale. O zapisy prosimy w dniu zawodów”.

Harmonogram biegu

Od godziny 9:00 – 11:00 zgłoszenia i wydawanie starterów
Godzina 10:00 otwarcie zawodów
Godzina 10:10 Biegi na dystansie:
300 m – przedszkolaki i 1-3 klasa szk. podst.
600 m – klasy 4-8 szkoły podstawowej
Godzina 11:40 ostatni bieg gimnazjalistów
Godzina 12:00 Bieg główny
Ok. 13:30 dekoracja zwycięzców

Zapisy można dokonać poprzez formularz. Do pobrania:

Zgłoszenie dziecka na bieg

Regulamin biegu

Trasa Biegu na Molo

Tak było rok temu:

Bieg na Molo – przeżyjmy to jeszcze raz – FILMY

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .