26. Finał WOŚP w Chełmku

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   12 stycznia 2018

Przedstawiamy program przygotowany przez gminę Chełmek z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia.

 

Celem tegorocznego finału będzie pozyskanie pieniędzy „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

“W najbliższym finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP – “Wybór celu finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć zarząd naszej fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji.

Piszą lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach.

Zapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w ankiecie

Jaką kwotę wrzucisz podczas 26. finału WOŚP?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

“Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe, wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce” – dodaje prezes zarządu fundacji.

Finał 26. finału w Chełmku
Koncerty
16.00  NK Klan
17:00 Joker
18:00 Kurtyna
19.00 Aukcja
20:00 Światełko do nieba
20.10 BLu’ska

 

Przedstawiamy program przygotowany przez gminę Chełmek z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa