22. Folklorystyczne Spotkania nad Przemszą

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   12 września 2019 10:21

Folklorystyczne Spotkania nad Przemszą są prezentacją kultury ludowej Śląska i Małopolski. 14 i 15 września spotkają się wspólnie zespoły śpiewacze, twórcy, rzemieślnicy i miłośnicy tradycji.

W sobotę 14 września o godz. 19 w sali kinowej MOKSiR Chełmek odbędzie się koncert Waldemar Rychły i Przyjaciele, który dzięki muzyce folkowej zabierze nas w podróż do tradycji ludowej muzyki słowiańskiej.

W niedzielę 15 września w Parku Rodzinnym w Chełmku o godz. 16 rozpocznie się przegląd zespołów śpiewaczych oraz spotkanie z lokalnymi artystami

Zobacz również:

Waldemar Rychły i Przyjaciele – koncert w Chełmku

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa