20. Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych z eFO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   11 września 2021 08:00

W niedzielę 19 września zapraszamy do Przeciszowa. Odbędzie się tam 20. Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych, któremu patronują Fakty Oświęcim.

To modelarskie święto jest uhonorowaniem pracy modelarzy, którzy wykonując najbardziej skomplikowane bryły, prezentują swoje małe dzieła w Domu Kultury w Przeciszowie.

Przeciszowski konkurs stał się jednym z najważniejszych tego typu konkursów modelarskich w kraju, warto odwiedzić w niedzielę Przeciszów.

„W konkursie wezmą udział modelarze indywidualni oraz kluby modelarskie” – mówi Łukasz Fuczek, dyrektor Domu Kultury w Przeciszowie.

W niedzielę 19 września od godziny 8 można będzie oglądać piękne wyroby w kartonu. Czynne będą też stoiska modelarskie. Uroczyste zakończenie konkursu i rozdanie rozdanie nagród zaplanowano na godz. 13.30.

„Oprócz modelarzy z Polski, do Przeciszowa zawitają modelarze z Ukrainy, Białorusi, Rosji. Zapraszamy serdecznie do zwiedzania wystawy pokonkursowej” – zachęca do przyjścia Łukasz Fuczek.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły jak zwykle Fakty Oświęcim.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .