2. Turniej Szachowy w Dolinie Karpia z eFO

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka,Styl życia  |   14 września 2020 14:09

Rozpoczęły się zapisy uczestników do 2. Turnieju Szachowego w Dolinie Karpia pod patronatem wójta gminy Przeciszów i Faktów Oświecim.

W tym roku turniej odbędzie się w Domu Kultury w Przeciszowie na sali widowiskowej i w związku z wprowadzonymi obostrzeniami, może wziąć w nim udział 50 uczestników.

„Pragniemy jednocześnie poinformować, iż na terenie Domu Kultury obowiązują procedury związane z zapewnieniem bezpieczeństwa związanego z Covid-19″ – informują organizatorzy.

Osoby biorące udział w turnieju powinny zapoznać się z nimi oraz wypełnić podczas zgłoszenia zamieszczone poniżej oświadczenia.

Konkurs zostanie rozegrany w trzech grupach wiekowych:

Grupa A do lat 10 (2010 i młodsi),
Grupa B do lat 16 (2004 i młodsi),
Grupa C otwarta (2003 i starsi).

Rejestracja uczestników od godziny 8

Patronat honorowy nad turniejem sprawuje Tomasz Kosowski, wójt gminy Przeciszów, Paweł Kobielusz, wicestarosta oświęcimski. Patronatem medialnym wydarzenie objęly portale – kulturalnypowiat.pl oraz faktyoswiecim.pl

Partnerem strategicznym jest Bank Spółdzielczy w Zatorze, a sponsorami Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej w Oświęcimiu, WP Insel, ProfilPlast, Artgrawer, Delikatesy Lucyna Szklarska, Bud-max oraz Instalbis.

Do pobrania:

informator
RODO – niepełnoletni
RODO – pełnoletni
koronawirus ryzyko – niepełnoletni
koronawirus ryzyko – pełnoletni

 

 

Relacja z pierwszej edycji turnieju:

1. Turniej Szachowy w Dolinie Karpia z eFO za nami – FOTO

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .