2. Gala Stand up w Oświęcimiu

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   2 marca 2020 14:28

Podczas 2. Gali Stand up w Oświęcimiu wystąpią Błażej Krajewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Tomek Kołecki i Darek Gadowski.

Gala rozpocznie się w piątek 20 marca o godz. 19 w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Każdy kto był na pierwszej edycji wie, że nie warto się zastanawiać. Na sali zostały ostatnie wolne miejsca. Jest to jedyne takie wydarzenie w Oświęcimiu” – informują organizatorzy.

 

 

Swoje materiały zaprezentują:

Błażej Krajewski

 

Błażej Krajewski

 

Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Wiolka Walaszczyk

 

Wiolka Walaszczyk

Stand-uperka z Gdańska. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych.

Jacek Stramik

 

Jacek Stramik

Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno krajowych, jak i polonijnych. Wspólnie z Darkiem Gadowskim prowadzi cykl imprez stand-upowych w rodzinnym Koszalinie. Jest współautorem książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą i twórcą trzech dłuższych materiałów stand-up comedy: pierwszy można obejrzeć za sprawą platformy Netflix, dwa pozostało znajdują się na YouTube: „Smucikoń” i „Dobry jak chleb”.

Tomek Kołecki

 

Tomek Kołecki

Jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał cztery edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Darek Gadowski

 

Darek Gadowski

Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

 

Czekać będzie na Was spora dawka czarnego humoru i niebanalnych żartów. Będzie ostro i odważnie – bez litości i świętości” – tłumaczą organizatorzy dodając, że wydarzenie tylko dla widzów dorosłych.

Organizatorzy zapraszają też after party do oświęcimskiego klubie Dziupla, gdzie każdy posiadacz biletu będzie mógł wejść bezpłatnie i spotkać komików w jeszcze luźniejszej atmosferze.

Bilety w cenie 60 złotych są dostępne na stronie ock.systembiletowy.pl

 

Bilety można zdobyć również w eFO:

2. Gala Stand up w Oświęcimiu – zgarnij bilety

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .