17. Rajd Honorowych Dawców Krwi

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   14 czerwca 2019 08:25

17. Rajd Honorowych Dawców Krwi rozpocznie się w sobotę 15 czerwca o godz. 10.45. Rajd jest częścią Dni Gminy Kety, którym patronuje nasz serwis.

Zapisy trwają w godzinach 9.30-11. i 14.30-16 w domu katechetycznym parafii NSPJ w Kętach na osiedlu. Opłata startowa wynosi 20 złotych, dzieci poniżej siódmego roku życia mogą wziąć udział w rajdzie bezpłatnie.

Rozpoczęcie rajdu po mszy św. o godz. 10.00 odprawianej w intencji HDK i ofiarodawców w parafii NSPJ w Kętach. O godz. 10.45 start do rajdu drogami gminy Kęty. Półmetek w Bielanach o godz. 13 i przerwa na posiłek. Finał na stadionie TS Hejnał w Kętach o godz. 15.

Nagrody dla uczestników rajdu:
najmłodszy uczestnik
najstarszy uczestnik
najliczniejsza rodzina

 

Zobacz również:

Dni Kęt z Faktami Oświęcim – czas start

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa