1. Turniej Szachowy w Dolinie Karpia z eFO

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   13 marca 2019 08:44

W Przeciszowie odbędzie się 1. Turniej Szachowy w Dolinie Karpia. Patronem medialnym jest portal Fakty Oświęcim. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie skierowane jest do mieszkańców gmin Doliny Karpia oraz miasta i gminy Oświęcim. Turniej rozpocznie się w sobotę 6 kwietnia o godzinie  9, a zakończy o 14 w domu ludowym w Lesie przy ulicy Leśnej 14.

Grupy wiekowe:

Grupa A do lat 10 (rocznik 2009 i młodsi)
Grupa B do lat 16 (rocznik 2003 i młodsi)
Grupa C otwarta (rocznik 2002 i starsi)

Turniej zostanie rozegrany na dystansie siedmiu rund. Czas gry na rozegranie jednej partii wyniesie 15 minut.

Zapisy

Zapisy telefonicznie są możliwe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie  pod numerem telefonu 33 841 32 70 lub adresem e-mail: kultura_przeciszow@interia.pl do 2 kwietnia. Zgłosić się może 80 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.

Osoby rejestrowane powinny podać:
– imię i nazwisko,
– rok urodzenia,
– miejscowość (nazwę szkoły),
– telefon kontaktowy

Dla zwycięzców w każdej grupie wiekowej, za zajęcie miejsc na podium (miejsca 1-3) zostały przewidziane puchary, dyplomy oraz nagrody. Dla uczestników osiągających wynik poniżej miejsc na podium w turnieju, zostały przewidziane medale za udział oraz dyplomy.

Organizator przewiduje ciepły poczęstunek, kawę, herbatę.

Udział w turnieju jest bezpłatny

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .