Zapach słodkości wypełni oświęcimski rynek – FOTO

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   19 kwietnia 2023 16:44
Udostępnij

W weekend 21-23 kwietnia oświęcimski rynek stanie się centrum najsłodszych smaków ze wszystkich zakątków Polski i świata.

„Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo stoisk z pysznymi słodyczami, a także Strefę Food Truck z najlepszymi daniami na ciepło” – zachęcaja organizatorzy.

Festiwal Słodkości to wspaniałe wydarzenie, na które warto przyjść z rodziną i przyjaciółmi, aby razem cieszyć się słodkimi smakami i miłym czasem spędzonym w wyjątkowej atmosferze.

Festiwal Słodkości

Odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia na rynku głównym. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga fanów słodkości z całej Polski. 

Na festiwalu będzie można znaleźć najsmaczniejsze stoiska z całej Polski, oferujące najróżniejsze słodkości ze wszystkich zakątków świata. Od czekolad, przez chałwy i lizaki, aż po mini pączki i ciasteczka – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz pysznych smaków, na festiwalu czekają także atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach cukierniczych, podczas których będą mogły stworzyć własne cake popsy oraz figurki z masy cukrowej. 

Na najmłodszych czeka także animacje z malowaniem buziek i kolorowymi warkoczami. To doskonała okazja, aby wprowadzić najmłodszych w świat smaków i kreatywności.

Festiwal Słodkości to jednak nie tylko pyszne smaki, ale także wiele innych atrakcji. Dla miłośników jedzenia na wynos przygotowaliśmy Strefę Food Truck z najlepszymi daniami na ciepło. Na festiwalu będzie także można zobaczyć rękodzieło z całej Polski. A to nie wszystko. W programie przewidziane są również pokazy i występy, koncert oraz zabawa z DJ-em.

Festiwal Słodkości zaprasza n oświęcimski rynek:

– w piątek 21 kwietnia w godz. 10-18
– w sobotę 22 kwietnia w godz. 10-20
– w niedzielę 23 kwietnia w godz. 10-18