W Zatorze otworzyła się Włoska Restauracja Parma – FOTO

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria  |   15 września 2021 14:25

Zatorska Villa Królewiec postanowiła zaczerpnąć kulinarnej inspiracji ze słonecznej Italii, otwierając prawdziwie włoski lokal – Restaurację Parma, której szefem kuchni jest rodowity Włoch.

Lokal serwuje kuchnię włoską z makaronami, przystawkami i pysznymi deserami. Oczywiście nie brakuje również prawdziwej włoskiej pizzy, która swym unikalnym aromatem skusi każdego miłośnika włoskiej kuchni i nie tylko.

Zobacz menu

 

 

Możesz zamówić: w lokalu, na wynos lub telefonicznie z dostawą do domu

Najlepiej zabierz bliskich, przyjaciół lub kogo tylko chcesz i przyjedźcie razem do naszego lokalu przy ul. Hallera 12 w Zatorze (budynek Villi Królewiec).

A jeśli codzienne obowiązki nie pozwalają Tobie i Twoim bliskim na spędzenie leniwego popołudnia przy smakowaniu specjałów Restauracji Parma, to możesz poprosić nas o przygotowanie dania na wynos lub złożyć zamówienie telefonicznie z dostawą do Twojego domu pod tel. 732 548 964.

Dostawa jest GRATIS, jeśli wartość zamówienia wynosi min. 35 zł, a dystans od restauracji do miejsca odbioru nie przekracza 4 km.

Zapraszamy na włoską ucztę

Czekamy na Was codziennie w godz. 12.00 – 22.00 w Zatorze, ul. Hallera 12 (przy Villi Królewiec) lub pod numerem tel. 732 548 964

Do zobaczenia

Ps. Odwiedź naszą stronę: restauracja-parma.eu i naszego Facebooka: facebook.com/restauracjaparma

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .