Świąteczna biesiada na rynku z eFO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   3 grudnia 2021 00:45

Od dzisiaj do 12 grudnia wraz z organizatorami zapraszamy na Świąteczną Biesiadę na Rynku Głównym w Oświęcimiu. Będzie smacznie.

Klasyczne świąteczne przysmaki, dania z grilla, zupy, pierogi, bigos, grzańce, zapiekanki, frytki, słodycze, w tym uwielbiane przez wszystkich złote paluchy Churros. Za ofertę gastronomiczną odpowiada m.in. ekipa Centralnego Biura Smaku, zwycięzców tegorocznej polskiej edycji European Street Food Awards.

Jarosław Śliwka, finalista Top Chef i współzałożyciel CBS poprowadzi również pokaz kulinarny połączony z degustacją.

„Dla mieszkańców Oświęcimia i okolic przygotowaliśmy również atrakcje świąteczne, takie jak domek świętego Mikołaja, ławeczka zakochanych, kolędowanie pod strzechą czy występ zespołu Czarny Miś – Janusz Starczynowski & Wojtek Nędza” – zachęcają do przyjścia organizatorzy.

 

Wydarzeniu patronują Fakty Oświęcim

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .