Odkryj sekret zdrowego żywienia z Pomocną Dłonią

Jola Wodniak  |   Fakty,Kulinaria,Styl życia  |   14 listopada 2023 09:57

W dzisiejszym zabieganym świecie, troska o zdrową dietę dla dzieci staje się coraz bardziej priorytetowa. Stowarzyszenie Pomocna Dłoń zaprasza na autorski cykl spotkań poświęconych tematyce odżywiania dzieci.

Wyzwania związane z odżywianiem dzieci

Długo obserwowane trudności związane z odżywianiem dzieci, problem nadwagi, czy też wybiórcze jedzenie stają się powodem do niepokoju dla wielu rodziców. Dlatego Pomocna Dłoń proponuje unikalny projekt – cykl 5 spotkań, które połączą praktyczne warsztaty i cenne porady specjalistów.

Spotkania ze specjalistami

Dietetyk Magdalena Tomczyk, oraz terapeutki z Centrum Progres, Olga Heród i Renata Rudiak, poprowadzą spotkania, na których omówią nie tylko trudności związane z nadwagą i otyłością, lecz także wyjaśnią, jak radzić sobie z wybiórczym jedzeniem oraz brakiem zainteresowania jedzeniem u dzieci. 

To wyjątkowa okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę i zasięgnąć porad doświadczonych specjalistów.

Projekt zorganizowany jest w cyklu pięciu spotkań

„Proponujemy niewielki koszt uczestnictwa w wysokości 50 zł, który stanowi darowiznę na rzecz stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Projekt jest współfinansowany przez stowarzyszenie, co pozwala zapewnić dostęp do wartościowej wiedzy dla jak największej liczby zainteresowanych” – informują organizatorzy.

Zapisy na spotkania

Zainteresowani do zapisów na cykl spotkań mogą to zrobić pod numerem telefonu 795 573 057. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć, aby być częścią tej wyjątkowej inicjatywy.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .