Miasto Pracownia od Kuchni – jesienna spiżarnia

Jolinkowe Smaki  |   Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   5 września 2019 10:13

Sezon warsztatowy Fundacja Miasto Pracownia zaczyna wspólnie z Cafe Bergson oraz z Gastro Habitat. W sobotę 14 września na pewno będzie smacznie.

Zapowiada się nie tylko twórczo, ale też edukacyjnie i pysznie

„Zapraszamy Was na kolejne już spotkanie w ramach cyklu Miasto Pracownia od Kuchni. Tym razem na warsztat bierzemy przetwory. Zasady uczestnictwa są niezwykle proste: przynosicie ze sobą swoje sprawdzone przetwory lub jakąś ulubioną potrawę i dzielicie się przepisem z innymi” – zachęcają do uczestnictwa Katarzyna Heród i Dorota Zwolak z Fundacji Miasto Pracownia.

Jeśli kogoś interesują warsztaty dla dzieci lub prelekcja z dyskusją? Warto przyjść w godz. 15-19 do cafe Bergson 14 września. Wydarzenie jest otwarte, co oznacza, że nie trzeba się zapisywać.

„Czekamy na Was. Będziemy działać, słuchać, rozmawiać i – jeść. I pielęgnować (czyt. porządkować) nasz wspólny ogród” – dodają oświęcimskie Flamingi.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .