Makłowicz kolejny raz w powiecie oświęcimskim

0 Jola Wodniak  |   Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   28 sierpnia 2019 09:49

W czwartek 12 września o godz. 18 w oświęcimskiej książnicy będzie gościł będzie Robert Makłowicz. To kolejna wizyta kucharza – podróżnika w powiecie.

„Zapraszamy na spotkanie z Człowiekiem – instytucją, znanym każdemu. Robert Makłowicz to podróżnik, erudyta, sybaryta, pisarz, historyk, propagator kulinariów, autor licznych programów podróżniczych i kulinarnych, posiadacz jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce” – zachęca Anna Gałgan z Miejskiej Biblioteki Publicznej Galeria Książki w Oświęcimiu.

Gawędziarz, obieżyświat, bon vivant i dusza towarzystwa

Gdy Robert nie jest akurat w jednej ze swych licznych kulinarnych podróży, chętnie przyjmie zaproszenie by przygotować pokaz kulinarny dla Państwa gości, poprowadzić galę czy przygotować warsztaty kulinarne.

„Uroczysta kolacja czy świąteczna impreza, przygotowana wspólnie z Robertem Makłowiczem będzie wspaniałą atrakcją dla Państwa gości lub pracowników” – czytamy na impresariatkulinarny.pl.

Opowieści Makłowicza zasługują na najwyższe uznanie nie tylko ze względu na ogromną wiedzę kulinarną, ale też historyczną i geograficzną. Warto przyjść na to spotkanie.

 

Zobacz również:

Sól jest protezą smaku – FILM, FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa