Lubisz pichcić? Dołącz do grupy i zgarnij  deskę do serów

Jolinkowe Smaki  |   Fakty,Konkursy,Kulinaria  |   20 lutego 2021 15:25

Twórcy bloga Jolinkowe Smaki utworzyli grupę na Facebooku – Kulinarny Oświęcim i zachęcają do dzielenia się przepisami i zdjęciami potraw.

Grupa Kulinarny Oświęcim jest nie tylko dla osób, które potrafią gotować, ale także dla tych, którzy po prostu kochają jeść. 

„Każdy z nas może wrzucić tu swoje zdjęcia potraw, zapytać o poradę kulinarną, przepis, sposób podania czy przyprawy. Wspólnie z nami przeżyj kulinarną przygodę, doskonal swoje umiejętności i poznawaj nowe smaki” – piszą twórcy grupy.

 

 

„Zależy nam aby było tu normalnie, domowo i żeby nikt nie musiał się wstydzić żeby pokazać swoje kulinarne twórczości” – dodają.

By zachęcić do włączenia się do grupy Jolinkowe Smaki zapraszają do zabawy. Do zdobycia deska do serwowania serów z nożami.

Co należy zrobić?

– dołączyć do grupy Kulinarny Oświęcim
– opublikować zdjęcie potrawy wraz z krótkim opisem (może być nawet pełny przepis)
– do opisu dołączyć zwrot #konkurs

Właściciel postu, który do końca marca zdobędzie największą liczbę aktywności pod postem (lajków lub serduszek) otrzyma deskę o wymiarach 35×28 cm.

 


 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .