Kebab Garus już w Przeciszowie – FOTO

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria  |   29 lipca 2021 16:02

W najbliższą sobotę Garus otwiera kolejny punkt gastronomiczny. Nowy kebab powstał w Przeciszowie, tuż przy drodze z Zatora do Oświęcimia.

Lokal oferujący pełną gamę sprawdzonych już w Spytkowicach kebabów mieści się w Przeciszowie przy ulicy Długiej 16, nieopodal miejscowego ośrodka zdrowia. Posiada zarówno parking dla samochodów, jak i rowerów, a także podjazd dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych.

Kebab Garus

Będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-21, w piątki i soboty od 10 do 22, a niedziele od 15 do 21. Warto dodać, że w promieniu prawie dwóch kilometrów od nowego punktu nie ma żadnego lokalu gastronomicznego.

W pierwszą niedzielę 

Po otwarciu, 1 sierpnia kebab w Przeciszowie będzie otwarty od godziny 12 do 21.

Przeciszowski lokal 2 sierpnia uruchamia ofertę dowozu. W samym Przeciszowie usługa będzie nieodpłatna, do pobliskich miejscowości dostawca przywiezie zamówienie za niewielką opłatą. 

Są to: Las, Podolsze, Zator, Łowiczki, Piotrowice, Polanka Wielka, Poręba Wielka, Włosienica, Stawy Monowskie, Smolice, Palczowice, Laskowa, Trzebiańczyce, Rudze, Grodzisko i Graboszyce. To ważne, bo w promieniu 2 km od „Garusa” nie ma żadnego lokalu gastronomicznego.

Uwaga

Usługa dowozu nie będzie realizowana w dniu otwarcia lokalu w Przeciszowie i w pierwszą niedzielę po otwarciu.

„Śmiało mogę zarekomendować „Kebab Garus” zarówno w Spytkowicach, jak i w Przeciszowie. Spróbuj i podziel się swoimi wrażeniami na naszym koncie na Facebooku” – mówi właściciel firmy Kebab Garus

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej lub złożyć zamówienie z dowozem:

Przeciszów – 789 411 288
Spytkowice – 539 659 112

Zapraszamy do śledzenia profilu nowego kebaba na fb – Kebab Garus

 

Zapraszamy.. Prośba o udostępnienie na swoim profilu 🙂

Posted by Kebab – Garus on Wednesday, July 28, 2021

Dostępne menu:

kebab Przeciszów

kebab Przeciszów

 

 

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .