Jak powstają lody, czyli smaczne warsztaty dla dzieci

Jola Wodniak  |   Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   30 lipca 2019 10:02

Fundacja Miasto Pracownia wraz z lodziarnią Figa z makiem mają dla najmłodszych mieszkańców powiatu smaczne warsztaty. Zobaczą, jak się powstają lody.

Warsztaty, to efekt wakacyjnej współpracy miasta pracowni z lodziarnią Figa z makiem Lody rzemieślnicze. 

„Spodziewaliście się tego, że zaprosimy dzieciaki na tak pyszne warsztaty? To niepowtarzalna okazja do zobaczenia od kuchni nie tylko pracowni w której powstają te cudowne lody, ale także poznania całego procesu i wykonania własnych lodów” – zachęcają do udziału Katarzyna Heród i Dorota Zwolak z Fundacji Miasto Pracownia.

Warsztaty odbędą się w czwartek 8 sierpnia w wytwórni lodów rzemieślniczych, przy ulicy Jagiełły 1 w Oświęcimiu. Dzieci w wieku 5-7 lat wezmą udział o godz. 9, nieco starsze, w wieku 8-10 lat o godz. 10.30

Zapisy

Zapisu dzieci można dokonać poprzez formularz kontaktowy

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa