Festiwal Food Trucków kolejny raz w Oświęcimiu

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kulinaria  |   15 maja 2018

W Oświęcimiu kolejny raz pojawi się Food Fest, czyli kulinarna uczta na kółkach. Smakosze będą mogli wybierać w kuchniach włoskiej, chińskiej, belgijskiej i wiele innych.

 

Food Fest, czyli Festiwal Food Trucków zagości na oświęcimskim rynku od 18 do 20 maja. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy dań mięsnych, jak i zwolennicy kuchni wegańskiej. Zawiedzeni nie będą miłośnicy wszelkich słodkości. Podczas Food Fest pojawią się takie łakocie, jak hiszpański churros, rzemieślnicze lody, gofry czy zdrowe koktajle owocowe i warzywne.

“Wspólnym mianownikiem łączącym naszych wystawców jest wysoka jakość serwowanych produktów i najwyższy standard usług a zaletą całego festiwalu jest różnorodność. U nas na pewno każdy znajdzie coś dla siebie” – zapraszają organizatorzy.

Godziny czynnych stoisk:

Piątek 18:05: 15:00 – 22:00
Sobota 19.05: 12:00 – 23:00
Niedziela 20.05: 12:00 – 20:00

Przeczytaj również:

Rynek zamknięty na czas Festiwalu Food Trucków

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa