Festiwal Słodkości i Smaku w Oświęcimiu: Trzy dni cukierniczych cudów

Materiał partnerski  |   Fakty,Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   5 kwietnia 2024 07:10

Rynek w Oświęcimiu na trzy dni, od 5 do 7 kwietnia, stanie się epicentrum kulinarnych doznań, goszcząc Festiwal Słodkości i Smaku.

Przygotuj się na wyjątkowy Festiwal Słodkości i Smaku, gdzie kulinarne przyjemności spotykają się z bajkową atmosferą.

To niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu odkryć bogactwo smaków i aromatów, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

„Podczas naszego festiwalu każdy miłośnik słodkości znajdzie coś dla siebie. Od warsztatów cukierniczych po spotkania z ulubionymi postaciami z bajek – nasz festiwal obiecuje być niezapomnianym przeżyciem” – mówi Katarzyna Kwiatkowska, organizatora wydarzenia.

Wśród atrakcji festiwalu znajdą się warsztaty cukiernicze, gdzie uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się tworzenia pysznych cake popsów i dekorowania babeczek. To wyjątkowa szansa, by pod okiem doświadczonych cukierników zgłębić tajniki słodkiej sztuki kulinarnej.

 

Ale Festiwal Słodkości i Smaku to nie tylko uczta dla podniebienia. Organizatorzy przygotowali również warsztaty plastyczne, które pozwolą wyzwolić kreatywność uczestników i stworzyć własne, niepowtarzalne dzieła sztuki.

Dla najmłodszych uczestników główną atrakcją będzie kolorowy dmuchaniec oraz możliwość spotkania z ulubionymi bohaterami bajek. 

„Chcemy, aby Festiwal był wydarzeniem, które zapadnie w pamięci nie tylko jako moment kulinarnej przyjemności, ale również jako czas spędzony w magicznej atmosferze” – wyjaśnia Katarzyna Kwiatkowska.

Na oświęcimskim rynku nie zabraknie też licznych stoisk, na których będzie można skosztować różnorodnych słodkich i słonych smakołyków. Każdy znajdzie coś dla siebie, od tradycyjnych wypieków po nowoczesne desery.

„Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Festiwalu Słodkości i Smaku na Rynku Głównym w Oświęcimiu. To wyjątkowa okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się wspólnymi chwilami pełnymi smaku, zabawy i sztuki” – dodaje organizatorka.

 

 

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .