Domowe octy, czyli kulinarnie u flamingów

Materiał zlecony  |   Kulinaria  |   10 października 2019 19:25

Fundacja Miasto Pracownia zaprasza na warsztaty robienia domowych octów, prowadzone przez Katarzynę Kukuczkę z Gastro Habitat.

Ocet w ciężkich czasach zdobił sklepowe półki, a od setek lat jest panaceum na różne dolegliwości naszego organizmu. Podczas warsztatów dowiemy się, że ocet znajduje zastosowanie nie tylko w kuchni, ale też jako środek leczniczy, upiększający, czy czyszczący. Sporządzimy samodzielnie swój ocet jabłkowy oraz aromatyzowany ocet ziołowy.

Dla uczestników warsztatów przewidziane są materiały szkoleniowe z informacjami omawianymi na zajęciach oraz z instrukcją tworzenia i przechowywania octów.

Na warsztatach:

– dowiesz się, jakie są właściwości i zastosowania octów
– zrobisz dla siebie itr octu jabłkowego oraz 300 ml maceratu ziołowego z ekologicznych składników
– otrzymasz skrypt z materiałami szkoleniowymi

Warsztaty w czwartek 17 października poprowadzi Katarzyna Kukuczka z Gastro Habitat. Koszt to 80 złotych. Zapisu można dokonać poprzez formularz.

Zajęcia potrwają od 17.30 do 19.30.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa