Deska biesiadna. Propozycja od Rogalskich

0 Materiał sponsorowany  |   Kulinaria  |   3 stycznia 2019

Jak zaskoczyć przyjaciół pysznościami na stole? Wyroby firmy Rogalscy od pokoleń świetnie się nadają się do stworzenia deski biesiadnej.

Wystarczy duża, drewniana deska i wizyta w jednym z firmowych sklepów. Jeden punkt znajduje się na osiedlu Błonie w Oświęcimiu przy ulicy Nideckiego (za przystankiem autobusowym). Drugi można odwiedzić na placu targowym – Kiosk nr 68 (wejście od szkoły muzycznej).

Deska biesiadna

„Na naszej desce znalazły się pasztetowa, kaszanka, salcesony, kabanosy, kiełbasy krucha i swojska, bez których deska biesiadna nie byłaby biesiadna” – informuje Fakty Oświęcim Magdalena Stramek z firmy Rogalscy od pokoleń – „Szynkę można wybrać z wielu rodzajów, według indywidualnego smaku”.

Produkty firmy z Babic doprawiane są świeżym czosnkiem, pieprzem, majerankiem, zielem angielskim, kminkiem, papryką i solą. Dzięki temu wędliny charakteryzują się zdecydowanym, wyjątkowym oraz niepowtarzalnym smakiem.

Kiełbasa Krucha Pieczona

to podsuszana kiełbasa w 100% naturalna, doprawiana solą, pieprzem i czosnkiem. W przekroju galaretka i rozsypujące się kawałki mięsa. Charakteryzuje się wyjątkowym, delikatnym smakiem i zapachem. Ze 110 gramów mięsa wyprodukowano 100 gramów gotowego produktu. Nie zawiera glutaminianu sodu oraz azotynów. Jest wyśmienity zarówno jako przekąska na zimno oraz na ciepło.

Przyglądnęliśmy się produkcji kabanosa, zobaczcie, jak to wygląda:

Specjalnie dla Was długo wyczekiwana niespodzianka 💞 🎉TAK TO ROBIMY 💜😍🐷. Dziękujemy @Jola Wodniak i @Paweł WodniakFakty Oświęcim

Opublikowany przez Rogalscy od pokoleń Środa, 15 sierpnia 2018

Więcej na temat wyrobów można przeczytać w artykule „Ekologicznie, zdrowo i smacznie…”

“Zapraszamy na zakupy do naszych sklepów i tworzenia swoich desek biesiadnych. Można je dowolnie komponować. Jeśli ktoś chciałby się pochwalić swoją twórczością czekamy na zdjęcia na naszym profilu na Facebooku” – dodaje Magdalena Stramek.

Zdjęcia można wysyłać w prywatnej wiadomości do profilu Rogalscy od pokoleń lub e-mailem na adres rogalscyodpokolen@gmail.com

 

Zobacz również:

Ekologicznie, zdrowo i smacznie…

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa