Co jest na talerzu? Zgadnij i wygraj bilety do Energylandii

Materiał sponsorowany  |   Konkursy,Kulinaria  |   12 października 2019 10:23

Wraz z blogiem JolinkoweSmaki.pl zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie do Energylandii. SEzon w parku trwa jeszcze ponad dwa tygodnie.

Zabawa polega na określeniu – co znajduje się na talerzu – oczywiście oprócz buraczków i brukselki. Konkurs odbywa się na profilach społecznościowych bloga – Instagramie i Facebooku. Można oddać głos pod konkursowym postem na obu profilach (mogą być różne). Zabawa tylko dla osób, które też polubią strony  w serwisach społecznościowych.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 13 października do końca dnia. Wśród osób, które odpowiedzą prawidłowo rozlosujemy podwójne zaproszenie do parku rozrywki Energylandia.

Posty konkursowe:

na fb:

Uwaga uwaga – konkurs❤️Kto zgadnie co jest na talerzu oprócz buraczków i brukselki? .#jolinkowesmaki #danie…

Opublikowany przez Jolinkowe Smaki Czwartek, 10 października 2019

 

Na insta:

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa