Charytatywne warsztaty dla Tymonka w La Rossa

0 Redakcja FO  |   Kulinaria  |   1 grudnia 2018

Restauracja La Rossa ponownie zaprasza na imprezę charytatywną – warsztaty kulinarne, tym razem środę 6 grudnia z dedykacją dla dzieci.

„Zapraszamy na warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Wraz z naszym kucharzem będziemy piekli ciasteczka, pierniczki i inne słodkości. Nie zabraknie też zabaw, o które zadba Park Family Fun” – zaprasza Tomasz Matlak, właściciel restauracji La Rossa.

Tymonek Stanek od lipca ubiegłego roku walczy z nieuleczalną chorobę von Recklinghausena, dochodzą kolejne choroby.

Tymon został zdiagnozowany w Niemczech, potem w Hiszpani. Jednakże obie placówki zgodnie twierdzą, że szereg innych dolegliwości neurlogicznych to najprawdopodobniej bardzo wczesne symptomy stawrdnienia rozsianego albo/lub ADEM (ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia), rzadziej się mówi tutaj o “leukodystrofi”. 

Tymon będzie się zmagał z nieuleczalną chorobą “Recklinghausena” do końca swoich dni. Każdy dzień to ból głowy, kręgosłupa, stóp, kolan. Tymon cierpi też na nieodwracalne zapalenie ośrodkowego układu nerwowego, które zawsze postępuje i w medycynie nazywa się “demielinizacją OUN”. 

Start o godzinie 16. Wstęp jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja pod numerem telefonu 509 363 996.

 

Zobacz również:

KobietON: Pasja – czym jest i jak działa w biznesie?

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa