Harmonogram imprez w Oświęcimskim Centrum Kultury

0 Materiał zlecony  |   Harmonogramy  |   1 listopada 2018

Przedstawiamy harmonogram imprez przygotowanych przez Oświęcimskim Centrum Kultury.

3.11 godz. 17:00 “Oświęcimski kartel rybny” – pokaz przedpremierowy filmu zrealizowanego przez Mirosława Ganobisa z grupy “Bunkrowcy Oświęcim” (wstęp za zaproszeniami)


5.11 godz. 8:30, 10:15 “Jak Rumcajs Cypiska uratował” – spektakle dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)


5.11 godz. 12:00 “Ania z Zielonego Wzgórza” – spektakl dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)


6.11 godz. 16:00 “100-lecie Niepodległości – pokaż radość przedszkolaku” – biesiada patriotyczna zorganizowana przez Miejskie Przedszkole nr 17 w Oświęcimiu


6.11 godz. 17:00 “Kto ty jesteś? Polak mały” – zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat w ramach projektu pn. “A ja wiem”


7.11 godz. 19:00 “Ludzie inteligentni” – spektakl komediowy wykonaniu: Renaty Dancewicz, Pauliny Holtz, Izabeli Kuny, Szymona Bobrowskiego, Rafała Królikowskiego, Bartłomieja Topy


9.11 godz. 12:00 “Wspólne śpiewanie” w 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę


10.11 godz. 16:00 “Spełniamy marzenia – Elita New Team China Tour” – koncert w wykonaniu formacji tanecznych Oświęcimskiego Centrum Kultury i zaprzyjaźnionych szkół tańca


12.11 godz. 18:00 “W hołdzie wolności” – koncert najpiękniejszych piosenek patriotycznych i wolnościowych w niezwykłych aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego / wykonawcy:  Andrzej Jagodziński – fortepian, akordeon, aranżacje, Nula Stankiewicz – śpiew, Agnieszka Wilczyńska – śpiew, Janusz Strobel – gitara, Robert Majewski – trąbka, Adam Cegielski – kontrabas, Czesław „Mały” Bartkowski – perkusja


13.11 godz. 17:30 “Zaśpiewajmy razem o wolności” – koncert w wykonaniu, m.in. nauczycieli i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu


14.11 godz. 10:00, 11:30, 17:00 “U Pana Boga na warcie” – spektakl o siostrze Eligii Staweckiej – serafitce w stopniu porucznika – w wykonaniu klasy teatralnej “Niemożliwi” ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Oświęcimiu zrzeszonej w UKS “Jocker”


16.11 godz. 18:00 “Opowieści z Camino de Santiago” – spotkanie autorskie z Włodzimierzem Majcherkiem


17.11 godz. 10:00 “Dolina Biebrzy. Ostatnie dzikie mokradła Europy” (grupa wiekowa 10-12 lat) – wykład dr. Sebastiana Bielaka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)


17.11 godz. 11:30 “Dolina Biebrzy. Ostatnie dzikie mokradła Europy” (grupa wiekowa 6-9 lat) – wykład dr. Sebastiana Bielaka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)


17.11 godz. 17:00 Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS w wykonaniu: Koli & Juli, Bernadety Kowalskiej i zespołów: Karpowicz Family, Sonitus, Stiff Capella, Wesoły Masorz, prowadzenie koncertu Nina Nocoń


18.11 godz. 17:00 “Oświęcimski kartel rybny” – premiera filmu zrealizowanego przez Mirosława Ganobisa z grupy “Bunkrowcy Oświęcim”


20.11 godz. 17:00 “Z kamerą i mikrofonem” – zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat w ramach projektu pn. “A ja to wiem”


23.11 godz. 19:00 “Mężczyzna z kijowym peselem” – kabaret Piotra Bałtroczyka


24.11 godz. 17:00 Koncert charytatywny w wykonaniu zespołu “Sie zobaczy” na rzecz nauczycielki ze Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu, podopiecznej Fundacji “Słoneczko”


25.11 godz. 19:00 “Jeszcze Polska Muzyka” – koncert finałowy IX edycji cyklu w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej


29.11 godz. 8:30, 10:15 “Pszczółka Maja” – spektakle dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)


29.11 godz. 12:00 “Mitologia i legendy Słowian” – spektakl dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)


4.12 godz. 17:00 “Czy są tu grzeczne dzieci?” – zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat w ramach projektu pn. “A ja wiem”


4.12 godz. 18:00 “Grace i Gloria” – spektakl w wykonaniu Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec


6.12 godz. 17:00 “Spotkanie z Mikołajem” – wręczanie paczek przez Mikołaja dla dzieci do 5 roku życia


8.12 godz. 10:00 “Podróż do wnętrza kopalni” (grupa wiekowa 10-12 lat) – wykład dr Alicji Kot-Niewiadomskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Uczelnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kolbego 8)


8.12 godz. 11:30 “Podróż do wnętrza kopalni” (grupa wiekowa 6-9 lat) – wykład dr Alicji Kot-Niewiadomskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Uczelnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kolbego 8)


9.12 godz. 16:00 “Dziadek Mróz, czyli po co komu zima” – spektakl mikołajkowy oraz… spotkanie z Mikołajem dla dzieci powyżej 5 roku życia


10.12 godz. 18:00 “Projekt 100 wulkanów na 6 kontynentach” – “Spotkanie przy globusie” z Grzegorzem Gawlikiem


11.12 godz. 20:00 “Dużo kobiet, bo aż trzy” – spektakl muzyczno-satyryczny w wykonaniu Artura Andrusa, Joanny Kołaczkowskiej, Hanny Śleszyńskiej i Magdy Umer


13.12 godz. 18:00 “Jasełkowisko” – przedstawienie w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu


15.12 godz. 18:00 “Szalone nożyczki” – spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie


18.12 godz. 17:00 “Święta tu i tam” – zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat w ramach projektu pn. “A ja wiem”


5.01 godz. 19:00 “Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala” – największe przeboje operetki i musicalu w wykonaniu Orkiestry Królewskiej „Odessa” oraz solistów i tancerzy Teatru Operetki w Kijowie


8.01 godz. 17:00 “Bez komputera też jest fajnie” – zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat w ramach projektu pn. “A ja wiem”


12.01 godz. 10:00 “Tajemniczy świat zmysłów” (grupa wiekowa 10-12 lat) – wykład Uniwersytetu Rozwoju w Chorzowie w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)


12.01 godz. 11:30 “Tajemniczy świat zmysłów” (grupa wiekowa 6-9 lat) – wykład Uniwersytetu Rozwoju w Chorzowie w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)


12.01 godz. 18:00 “Nasze żony” – spektakl z Teatru Syrena w Warszawie w wykonaniu Wojciecha Malajkata, Wojciecha Pszoniaka i Jerzego Radziwiłowicza


19.01 godz. 17:00 Koncert Eleni


1.02 godz. 17:30 “To jest chore!” – program Kabaretu Młodych Panów


15.02 godz. 19:00 Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo


16.02 godz. 18:00 “Wieczór kawalerski” – spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie


23.02 godz. 19:00 “1. Gala Stand-Up Oświęcim” – wykonawcy: Adam Van Bendler, Olka Szczęśniak, Paweł Chałupka, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski


8.03 godz. 19:00 Koncert “10 Tenorów” w wykonaniu solistów z Polski i Ukrainy z towarzyszeniem Orkiestry Teatru Operetki w Kijowie


10.03 godz. 18:00 “#Pozytywni” – spektakl komediowy w wykonaniu Olgi Bołądź/Hanny Konarowskiej, Magdaleny Boczarskiej/Grażyny Wolszczak, Janusza Chabiora, Łukasza Simlata


15.03 godz. 18:00 “To się nadaje do kabaretu!” – program Kabaretu Smile


23.03 godz. 19:00 Koncert “Jedno jest niebo dla wszystkich” – Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni


29.03 godz. 18:00 “Klimakterium… i już” – muzyczny spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie


30.03 godz. 18:00 “Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” – muzyczny spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie


13.04 godz. 17:00 “Koncert Wiedeński” – przeboje Straussa, arie i duety z operetek wiedeńskich w wykonaniu Kameralnego Zespołu Straussowskiego i solistów

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa