Znamy zwycięzców Dobroczynnej Bombki Bożonarodzeniowej

0 Redakcja FO  |   Edukacja,Fakty  |   27 listopada 2018 21:20

Znamy wyniki Konkursu „Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa”, organizowanego Przez Fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Prawie 500 bombek

“Zarówno liczba zgłoszeń jak i pomysłowość przerosły nasze oczekiwania” – cieszy się wraz z wolontariuszami Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy – “Mamy nadzieję, że równie mile zostaniemy zaskoczeni podczas kolejnych konkursów organizowanych na rzecz naszych podopiecznych”.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas jarmarku 2 grudnia o godzinie 15, po spektaklu dla dzieci ,,Ratujmy Święta” w Oświęcimskim Centrum Kultury. Tego dnia jak zwykle w grudniu odbędzie się Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy. Tym razem pieniądze zebrane trafią na konto Amelki Sanak.

Więcej o jarmarku:

Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy

Fundacja Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy gra od ośmiu lat. W tym czasie udało nam się pomóc już 40 podopiecznym,  zebrać ponad dwa miliony złotych, zorganizować prawie 300 imprez, między innymi kilkadziesiąt koncertów, kiermaszów, jarmarków, pikników, mecz piłkarski i hokejowe, galę taneczną, a to wszystko, by zobaczyć uśmiech dziecka i radość rodziców jak mogą patrzeć na swoje dzieci.

„Chcemy zaznaczyć, że zarówno zarząd jak i wolontariusze MOWP to stuprocentowi społecznicy – zapaleńcy, którzy za swoją pracę nie otrzymują żadnego wynagrodzenia, a pieniądze zebrane podczas każdej imprezy w całości trafiają na subkonto naszego podopiecznego w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Tym razem kwota zostanie po równo podzielona pomiędzy pięcioro naszych podopiecznych” – informuje Monika Bartosz, prezes Fundacji MOWP.

Wyniki konkursu Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa

Nagroda specjalna: dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Osieku

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

• Tymoteusz Płonka – ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,​
• Martyna Luranc – ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,​
• Andrzej Wąsik – Samorządowe Przedszkole w Rajsku
• Maja Szpakowska – Samorządowe Przedszkole w Rajsku
• Grzegorz Gisterek – Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu
• Oliwia Plita- Miejskie Przedszkole nr 16 w Oświęcimiu
• Maja Reichel​- Niepubliczne Przedszkole ​„Smyk” w Babicach
• Klaudia Kurek – Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu

Wyróżnienie II stopnia:

• Maja Wróbel – Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu ​
• Filip Biziorek- Samorządowe Przedszkole w Grojcu
• Wiktor Holcman – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Głębowicach
• Szymon Jasieniak – Samorządowe Przedszkole w Zaborzu
• Lena Celarek​- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Głębowicach
• Alicja Pieczonka- Samorządowe Przedszkole w Grojcu
• Arkadiusz Grudnik – Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu
• Wojciech Chwierut – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Harmężach
• Zuzanna Bałut – Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu

Wyróżnienie III stopnia:

• Blanka Bednarczyk – Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu ​
• Dominik Heród – Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu ​
• Kacper Baran – Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu
• Hubert Jarosz​- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Harmężach
• Aleksander Pasierbek – Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach
• Szymon Brombosz – Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek” w Oświęcimiu
• Aurelia Wąsik – Przedszkole Samorządowe w Zaborzu
• Maksymilian Grubka – Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

• Karol Potocki – Szkoła Podstawowa w Babicach
• Alicja Petraszko Szkoła Podstawowa w Babicach​
• Weronika Ciekot – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
• Aleksandra Słomka – Szkoła Podstawowa w Głębowicach
• Maria Noworyta – Szkoła Podstawowa w Osieku​
• Lucyna Gawełek – Szkoła Podstawowa w Zaborzu
• Kaja Głuszek – Szkoła Podstawowa w Osieku​

II miejsce:

• Oliwier Olesiak – Szkoła Podstawowa w Zaborzu​
• Aleksandra Ziaja – Szkoła Podstawowa w Osieku​
• Adrian Rukat​- Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
• Malwina Mikuła – Szkoła Podstawowa w Głębowicach
• Nikola Mika – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
• Maciej Luranc​- Szkoła Podstawowa w Głębowicach

III miejsce:

• Wiktoria Terciak – Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu​
• Amelia Sokolińska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu​
• Milena Ledwoń – Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu​
• Oliwier Rudek​- Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu
• Amelia Nikliborc – Szkoła Podstawowa w Zaborzu​
• Jakub Tobiczyk – Szkoła Podstawowa w Babicach​
• Gabriela Janiga – Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu​

 

Zobacz również:

Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy dla Amelki Sanak

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa