Zapisz się na zajęcia do MDK

Jola Wodniak  |   Edukacja,Kultura i rozrywka  |   23 września 2020 19:16

Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu zaprasza dzieci i młodzież, uczniów szkół podstawowych i średnich do wzięcia udziału w zajęciach.

Oprócz szerokiego wachlarza zajęć plastycznych (rysunek, malarstwo, plastyczne formy przestrzenne, ceramika, rękodzieło, projektowanie mody, grafika), szachów, gry na instrumentach (gitara i keyboard), zajęć teatralnych, językowych (język angielski i niemiecki), analizy tekstów kultury, gier logicznych oraz technik uczenia się, proponujemy nowości.

Są to:
– badminton,
– aerobik z elementami boksu i sztuk walki,
– chearleaderki
– zajęcia techniczne (mały majsterkowicz).

„Niektóre z nich rozwijają zdolności manualne, inne, jak gry logiczne czy techniki uczenia się, mają za zadanie pomóc lepiej i szybciej się uczyć. Wszystkie wspomagają rozwój i pozwalają na kreatywne spędzenie wolnego czasu” – informuje Fakty Oświęcim Alina Kwarciak – Dyrektor Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

Zapisów można dokonać przez stronę mdkoswiecim.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa