Zakończyli rok akademicki – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Edukacja  |   15 czerwca 2019 11:23

W Chełmku odbyło się zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które działa z powodzeniem w gminie od 2015 roku.

Członkostwo w stowarzyszeniu to nie tylko sposób na zdobycie wiedzy, ale także przywrócenie radości życia. Według panującej opinii wiek dojrzały i starość to dla wielu osób okres spadku życiowej aktywności. Wiele z nich czuje się samotna, zwłaszcza wtedy kiedy nie ma dzieci i wnuków lub rodzina mieszka daleko.

W takim wypadku idealnym spodobem na aktywne spędzanie czasu, a także remedium na samotność staje się przynależność do “społeczności studenckiej”. Frekwencja i relacje słuchaczy chełmeckiego UTW pokazują, że czas kiedy zamknęliśmy już rozdział związany z pracą zawodową, także może być piękny i z powodzeniem wykorzystany na samorozwój.

13 czerwca 2019 roku był szczególnym dniem

Podczas zakończenia roku akademickiego nie zabrakło podziękowań dla wykładowców oraz gratulacji dla studentek i studentów z rąk Prezes UTW – Ewy Wędziny, bo chociaż chełmecki UTW zdominowały jednak panie, to nie brakuje także panów, którzy doskonale odnajdują się w sfeminizowanym towarzystwie.

A do tego grają główną rolę – i to dosłownie, bo uroczysość uświetnił występ uniwersyteckiej grupy teatralnej „Pogodni”, która przedstawiła małą formę teatralną pt. „Pan Maluśkiewicz”.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa