Zabytkowa placówka Harmężach służy już mieszkańcom – FOTO

Redakcja FO  |   Edukacja,Fakty  |   22 września 2020 05:00

Elewacja zabytkowego budynku w Harmężach, w którym mieści się Zespół Szkolno-Przedszkolny jest już wyremontowana. Prace rozpoczęły się jeszcze w czerwcu.

Szczegóły były na bieżąco były uzgadniane z Małopolskim Konserwatorem Zabytków. Podczas czerwcowych egzaminów ósmoklasistów roboty były zawieszone. Gmina Oświęcim uzyskała do tej inwestycji dofinansowanie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w kwocie 70 tysięcy złotych.

Łączny koszt wykonanych prac to ponad 230 tys. zł.

 

 

15 września protokół odbioru robót budowlanych podpisali wójt Mirosław Smolarek, jego zastępca Halina Musiał, dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Agata Michalska, sołtys Harmęż Adam ZIeliński i dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Bartłomiej Karolus.

Równocześnie miał miejsce odbiór konserwatorski.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa