• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Z miłości do zwierząt uczą się, jak je leczyć - FILM

Reklama

Uczniowie Powiatowego Zespołu nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących 
w Brzeszczach przygotowują się do zawodu weterynarza.


Młodzi ludzie kształcą się w pięcioletnim technikum weterynaryjnym. Poza teorią, mają także zajęcia praktyczne, na których pojawiają się zwierzęta, będące pod opieką lekarza weterynarii Bartłomieja Żaka.

Kamera Faktów Oświęcim towarzyszyła przyszłym technikom weterynarii w takiej właśnie lekcji.


 

Zobacz również:


https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/styl-zycia/gdzie-kupowac-artykuly-dla-zwierzat-domowych/