Wiejska zagroda w miejskiej Trójce – FOTO

Redakcja FO  |   Edukacja  |   15 maja 2020 06:00

Uczniowie szkoły podstawowej nr 3 w Oświęcimiu dostali bardzo poważne zadanie domowe – pokazać za zdjęciach wiejską zagrodę.

Uczniowie przygotowali z plasteliny zwierzęta mieszkające w wiejskiej zagrodzie. Niektórzy nie musieli robić, ponieważ się nimi zajmowali, zobaczcie na ich gospodarstwa.

„Nasi uczniowie wykazali się dużymi zdolnościami artystycznymi w ramach zajęć plastycznych, oczywiście prowadzonych zdalnie” – twierdzą nauczyciele z oświęcimskiej Trójki.

 

 

 

Zobacz również:

Promocja wydarzeń edukacyjnych w eFO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa