Ważny przekaz na święcie szkoły – FILM, FOTO

Redakcja FO  |   Edukacja  |   15 października 2019 09:54

Nie tylko babiczanie, ale też broszkowiczanie i oświęcimianie licznie przybyli na święto szkoły podstawowej w Babicach. Zarówno pogoda jak i atmosfera były doskonałe.

Święto pracownicy szkoły przygotowali wraz z uczniami i ich rodzicami. Młodzi ludzie przedstawili zabawne przedstawienie, oczywiście na tematy szkolne. Niezwykle ważnym elementem obchodów był program, w którym uczniowie przekonywali swoich rówieśników, krewnych i znajomych, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych.

 

 

Goście mieli okazję zwiedzić szkołę, a także wesprzeć ją, kupując ciasta, prażone i inne pyszności przygotowane specjalnie na ten dzień przez rodziców uczniów. Atrakcją dla najmłodszych były stanowiska Ochotniczej Straży Pożarnej w Broszkowicach i Wojska Polskiego.

 

 

Zobacz również:

Pokazali seniorom, jak ważne są odblaski – FILM, FOTO

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa