Twórcze wakacje po angielsku – FOTO

Jola Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   2 lipca 2018 14:18

Brushing up on the funniest painters ever czyli najzabawniejsi malarze na tapecie – to nowy pomysł wakacyjny Fundacji Miasta Pracownia.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat na cykl wakacyjnych zajęć “Twórczo po angielsku”. Warsztaty to połączenie zajęć o charakterze twórczym z nauką języka angielskiego. Podczas zajęć dzieci poznają nie tylko słówka, ale także twórczość takich artystów jak Salvador Dali, Pablo Picasso, Gustaw Klimt, czy Antonio Gaudi.

Takie ciekawe prace wykonały dzieci podczas czerwcowych zajęć:

 

Warsztaty prowadzą:
Klaudia Lach

Swoją kreatywność i pasję tworzenia szlifowała w Krakowskich Szkołach Artystycznych.  Pasjonatka alternatywnych form edukacji, psychologii oraz rodzicielstwa bliskości. Zwolenniczka i praktyczka edukacji demokratycznej, unschoolingu, pedagogiki M. Montessori oraz leśnych przedszkoli. Na co dzień stara się komunikować w języku NVC (Strefa Porozumienia Bez Przemocy).

Anna Kwiatkowska

Anglistka z 15-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Do nauki języka podchodzi z poczuciem humoru, poszukując kreatywnych i niecodziennych rozwiązań. Na co dzień pasjonuje się muzyką, książkami i jogą.

Cykl warsztatów obejmuje cztery spotkania, koszt uczestnictwa to 100,00 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona, dla 10 dzieci.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od 10.30 do 12

Plan warsztatów:

9.07.18 „Dali, don’t pull my leg-w krzywym zwierciadle Salvadora Dali”
16.07.18 „You don’t have to pay through the nose for this Picasso!-wygibasy Pablo Picasso”
30.07.18 „I want to have a golden touch with Klimt!-esy-floresy Gustava Klimta”
6.08.18 „Don’t be afriad to build castles in Spain with Gaudi. Budynki Antonio Gaudiego jak żywe organizmy”

Zapisy

Warsztaty są dostępne dla dzieci w wieku 7-10 lat. Zapisów dziecka można dokonać pod adresem e-mailowym fundacjamiastopracownia@gmail.com lub numerem telefonu 502 066 426.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa