Szkoła Rysunku Zalubowski – szkoła z pasją – FILM, FOTO

Materiał sponsorowany  |   Edukacja,Fakty  |   24 sierpnia 2019 09:56

We wrześniu w Oświęcimiu na Rynku Głównym 9 ponownie ruszą zajęcia Szkoły Rysunku Zalubowski. Placówka ma ponad 17 lat doświadczenia w nauczaniu rysunku.

Od wielu lat tworzymy autorską strukturę organizacyjną i metodykę nauczania, a nasza szkoła została objęta w części swoich placówek kuratorskim nadzorem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Opracowaliśmy jakościowy i ciekawy program nauczania, który realizuje kompetentna oraz zaangażowana kadra. Nasi nauczyciele to świetni artyści, kreatorzy i pedagodzy z powołania.

Dzięki współpracy z nami setki osób osiągnęły swoje wymarzone cele edukacyjne i rekrutacyjne. Przekazaliśmy im konkretną wiedzę oraz umiejętności, robiąc to z najwyższą starannością i poświęceniem. Wielu naszych absolwentów to czynni artyści, projektanci i architekci.

 

Rysunek jest przygodą

Dla dzieci i młodszych uczestników nauka rysunku jest kapitalnym wsparciem rozwoju kreatywności, sprawności intelektualnych i charakterologicznych, zdolności obserwacyjnych i poznawczych. Warto jednak dodać, że rysunek jest także przygodą i w sensie symbolicznym podróżą małych odkrywców.

Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze a twarze, zwłaszcza tych najmłodszych uczniów uśmiechnięte, bo udane rysunki nie tylko uczą ich wielu rzeczy, ale też dodają pewności siebie i satysfakcji.

Kurs młodzieżowy 13-15 lat to sprawdzona oferta dla osób chcących rozwijać swoje artystyczne hobby ale też dla kandydatów do liceów plastycznych. Na tym poziomie wiekowym znacznie podwyższamy poziom oceny rezultatów i wymagań. Wprowadzamy rysunek studyjny modela i martwej natury.

Uczniowie na naszych lekcjach stykają się z ilustracją, plakatem, komiksem i innymi formami rysunku narracyjnego. Wychodzimy naprzeciw zainteresowaniom naszych uczniów. Projektujemy art concepty, rysujemy postacie i sceny ze znanych uniwersów literackich, filmowych oraz gier.

Wzmocnienie swoich umiejętności

Do najstarszych grup trafia przede wszystkim młodzież zainteresowana podjęciem studiów związanych ze sztuką, architekturą, komunikacją wizualną, reklamą, dizajnem. W naszej szkole można otrzymać kompetentną pomoc w tworzeniu własnej prezentacji. Pomogliśmy wielu osobom stworzyć interesujące teczki i portfolio do dziesiątek wyższych uczelni w całej Polsce i za granicą. Na nasze zajęcia uczęszczają również hobbyści zainteresowani rozpoczęciem nauki rysunku lub wzmocnieniem swoich umiejętności.

Wykwalifikowana kadra

Opiekunami oświęcimskiej filii są Wojciech Piechoński, Wojciech Osielczak absolwenci Wydziału Grafiki ASP w Krakowie oraz Natalia Socha absolwentka wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie.

Wszystkich chętnych do zapisu na pierwsze, bezpłatne zajęcia próbne zapraszamy na naszą stronę internetową  szkola.zalubowski.poraz do kontaktu e-mailowego kontakt@zalubowski.pl lub telefonicznego pod numerem 502 027 408. Więcej informacji dostępne na FB/SzkolaRysunkuZalubowski

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa