Szkoła Językowa LINGUA zaprasza na dzień otwarty

Materiał sponsorowany  |   Edukacja,Fakty  |   1 września 2021 11:44

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Szkole Językowej LINGUA, który odbędzie się w sobotę 4 września w godzinach od 10 do 13.

Odpowiemy na nurtujące Was pytania dotyczące nauki języka obcego. Odbędą się lekcje pokazowe oraz konkursy z nagrodami. Oprowadzimy Cię po naszej szkole i zapoznamy z naszymi pomysłami na skuteczną naukę języka obcego.

Lingua ma już 19 lat

Jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Oświęcimiu w naszej ofercie znajdziesz kursy grupowe, indywidualane, przygotowujące do egzaminów maturalnych, egzaminu ósmoklasisty czy egzaminu PTE. Jeśli myślisz o zdobyciu certyfikatu językowego to możesz przygotować się u nas w trybie grupowym lub indywidualnym. Od 2016 roku jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PEARSON.

 

język angielski Oświęcim

 

Egzaminy, do których możemy Cię przygotować to między innymi: Cambridge English FCE, CAE oraz CPE (w skali Rady Europy oznaczające odpowiednio poziomy: B2, C1, C2). Zdanie takich egzaminów, a w szczególności tych zaawansowanych (C1 i C2), umożliwia studiowanie na wielu zagranicznych uczelniach. 

Angielski dla firm

Dla firm organizujemy kursy z zakresu podstawowego, specjalistycznego oraz biznesowego angielskiego, a wszystko to na różnych poziomach zaawansowania. Z powodzeniem realizowaliśmy kilkuletnie projekty językowe obejmujące kilkuset uczestników – pracowników naszych klientów. Naszą specjalnośćią są biznesowe kursy „szyte na miarę”.

 

język angielski Oświęcim

 

Konwersacje z native speaker’em

Jesteś zainteresowany rozwijaniem języka mówionego? Proponujemy zajęcia z native speaker’em. Zajęcia prowadzone bez użycia typowego podręcznika, nastawione na intensywną komunikację są ciekawą formą nauki.

Lingua posiada kilkunastoletnie doświadczenie w uczeniu dorosłych. W naszej szkole stawiamy na kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie dzięki czemu lekcje, prowadzone przez naszych lektorów, są na najwyższym poziomie. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera budowana przez uczniów oraz lektorów. U nas zajęcia prowadzone są aktywnie, dzięki czemu każdy łatwiej możę nauczyć się języka.

 

 

Podczas Dnia Otwartego

Który odbędzie się 4 września,  lektorzy chętnie udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania, będzie można poznać nasze metody pracy. Centrum gwarantuje dogodne godziny nauki, pracujemy na materiałach wiodących wydawnictw/. Tego dnia jest również możliwość obejrzenia naszej szkoły i poznania lektorów.

Szkoła wyróżniona znakiem jakośći MSUES

Od roku 2018 roku jesteśmy wyróżnieni znakiem jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.  

 

Zobacz również:

Indywidualny kurs angielskiego za kilkaset złotych? Tak, to możliwe

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .