Studia praktyczne to dziś droga do kariery

Materiał sponsorowany  |   Edukacja,Fakty  |   27 lipca 2021 06:00

W dzisiejszych czasach wykształcenie praktyczne jest podstawą i niezaprzeczalnym pomostem do osiągnięcia wymarzonego szczytu kariery zawodowej.

Pracodawcom zależy na ludziach posiadających wysoko rozwinięte kompetencje twarde.  W nowoczesnym kształceniu jest więc niezwykle istotne, aby obok równoczesnego zdobywania wiedzy merytorycznej, zdobywać  doświadczenie i umiejętności  praktyczne, które przygotowują  do wejścia na obecny rynek pracy. 

Wybierając studia praktyczne w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, jedynej publicznej uczelni zawodowej w Małopolsce Zachodniej, zyskuje się umiejętności i kwalifikacje, które  czynią atrakcyjnym na rynku pracy i dają gwarancję zatrudnienia w wymarzonym zawodzie.

Oferowany przez Uczelnię system kształcenia, do którego wykorzystywane są nowoczesne media: Internet i inne środki telematyczne, podobnie jak we współczesnych przedsiębiorstwach, pozwala na płynne przejście z teorii do czynnego życia zawodowego. 

 

uczelnia w Oświęcimiu

Fot. Małopolska Uczelnia Państwowa w Oświęcimiu

 

Dzięki współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, oświęcimska Uczelnia oferuje  program studiów dostosowany do trendów panujących na lokalnym rynku pracy.

Bogata baza porozumień o współpracy z przedsiębiorstwami, instytucjami oraz organizacjami, zapewnia łatwy dostęp do praktyk oraz staży zarówno w kraju, jak i za granicą, dając tym samym możliwość swoim studentom zdobycia cennego doświadczenia zawodowego już podczas studiów, a także nawiązania relacji z przyszłymi pracodawcami.

 

uczelnia w Oświęcimiu

Fot. Małopolska Uczelnia Państwowa w Oświęcimiu

 

Oferowane przez MUP Oświęcim studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie gwarantują studentom zdobycie specjalistycznego wykształcenia w ramach licznych wyjazdów studyjnych, zajęć praktycznych w terenie i laboratoriów. Pozyskane tak umiejętności przyczyniają się do zdobycia prestiżowego zawodu, zgodnego z aspiracjami i ambicjami młodych ludzi.

Oświęcimska Uczelnia kształci na 20 kierunkach z dziedzin nauk medycznych, inżynieryjno-technicznych, humanistycznych oraz społecznych,  w formie stacjonarnej, całkowicie bezpłatnej.  Natomiast oferta studiów niestacjonarnych wyróżnia się na tle innych ofert konkurencyjnymi  cenami. 

 

uczelnia w Oświęcimiu

Fot. Małopolska Uczelnia Państwowa w Oświęcimiu

Zajęcia w Małopolskiej Uczelni Państwowej realizowane są w nowoczesnych salach wykładowych, symulacyjnych i pracowniach kształcenia praktycznego. Baza dydaktyczna wyposażona jest w specjalistyczne  urządzenia i oprogramowania.

W ramach programu Erasmus+ Uczelnia umożliwia studia na zagranicznych uczelniach partnerskich oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym otoczeniu.

 

uczelnia w Oświęcimiu

Fot. Małopolska Uczelnia Państwowa w Oświęcimiu

 

Absolwenci MUP Oświęcim bez trudu znajdują pracę w zawodzie, nawet jeszcze przed ukończeniem studiów! Wysokie zatrudnienie osób z dyplomem oświęcimskiej uczelni potwierdza znalezienie się uczelni w latach 2019, 2020, 2021 w elitarnym gronie 15 publicznych uczelni zawodowych, które w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. „Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości” otrzymały premię finansową za  najlepsze osiągnięcia, jeśli chodzi o zawodowe losy swoich absolwentów, określane na podstawie wskaźników z systemu Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA).

 

uczelnia w Oświęcimiu

Fot. Małopolska Uczelnia Państwowa w Oświęcimiu

Właśnie ruszyła II tura rekrutacji elektronicznej na studia w roku akademickim 2021/2022, która  potrwa do 19 września 2021 r.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej uczelniaoswiecim.edu.pl/rekrutacja

Studiuj w MUP, Uczelni otwartej na studentów!

 

 

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .