Strajk nauczycieli zawieszony do września

1 Paweł Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   25 kwietnia 2019 13:34

W części szkół w powiecie oświęcimskim nauczyciele zaczynają prowadzić lekcje. Związek Nauczycielstwa Polskiego zawiesza strajk nauczycieli do września.

W Oświęcimiu od środy nauczyciele, którzy nie dołączyli do protestu, przywracają prowadzenie zajęć dydaktycznych. Głównie są to lekcje w klasach młodszych.

„W pozostałych, gdy nie ma możliwości prowadzenia ich zgodnie z obowiązującym planem, uczniowie mają zapewnione zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej” – zapewnia Katarzyna Kwiecień, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta Oświęcimia.

Decyzją ZNP strajk potrwa jeszcze dzisiaj i jutro. Od soboty ma być zawieszony. Dzięki temu maturzyści mogą zacząć spać spokojnie. Oczywiście ci, przygotowani do egzaminu dojrzałości.

 

Komentarze
  • 26 kwietnia 2019 08:01

    hotin

    Przecież to była oczywista,oczywistość.Bo jak można strajkować gdy ,,zielone szkoły” tuż,tuż a i praca na koloniach i obozach wakacyjnych już czeka.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa