Smerfy przyjechały do Włosienicy – FILM

Redakcja eFO  |   Edukacja  |   10 grudnia 2019 14:37

Smerfy, w postaci rodziców przyjechały do przedszkolaków z placówki samorządowej we Włosienicy. Spektakl był prezentem dla dzieci z okazji mikołajek.

„Zobaczyć dorosłych w rolach Ważniaka, Osiłka, Łasucha, Marudy i Papy Smerfa to dla dzieci ubaw, frajda i niezapomniane przeżycie. Publiczność w sali OSP we Włosienicy żywo reagowała na zaczepki niebieskich leśnych stworzeń, jakby zapominając, że doskonale zna ich twarze” – relacjonuje spotkanie Lech Chodacki z miesięcznika „Oświęcimska Gmina”.

Gargamel był tak przerażający, napędził takiego strachu, że kilku widzów trzeba było uspokajać w tylnych rzędach. Na szczęście zły czarodziej wpadł we własne sidła. Żeby uniknąć ślubu z wiedźmą Hogatą, musiał zrezygnować ze smerfów na kolację i obejść się smakiem.

Widownia odetchnęła z ulgą

Leokadia Kukla, dyrektorka przedszkola zagrała Poetę, dlatego dziękując aktorom, wciąż jeszcze była ubrana w błękitny kostium. Dodała, że w spektaklu wystąpili również rodzice, którzy już nie mają dzieci w przedszkolu.

„Gdy wszyscy byli pewni, że Gargamel ani Klakier nie zrobią krzywdy smerfom, pojawił się Mikołaj z workiem prezentów” – dodaje Lech Chodacki.

Zachęcamy do obejrzenia spektaklu zapisanego przez MD Studio:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .