Przedszkolaki uczciły Dzień Taty – FILM

Redakcja FO  |   Edukacja  |   23 czerwca 2020 17:33

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 17 w Oświęcimiu nie zapomniały dzisiaj o swoich Tatusiach. Postanowuły filmem uczcić dzisijesze święto.

„Płynie Wisła, płynie, w wodzie rybki kryje, a każdy nasz tata niechaj sto lat żyje!” to myśl przewodnia przedastwienia przygotowanego specjalnie na dzisiejszą okazję.

„I chociaż nie mogliśmy spotkać się osobiście, udało nam się stworzyć piękne wirtualne przedstawienie, które dedykujemy dzisiaj wszystkim Tatusiom” – mówią Aleksandra Bigaj i Barbara Żmudka, nauczycielki przygotowujące z przedszkolakami przedstawienie.

 

„Takie życzenia, prosto z serca są wyjątkowe i niezapomniane, zawsze wywołują w oczach  łzy – oczywiście łzy szczęścia. Rodzice są bardzo dumni ze swoich dzieci, a my jesteśmy bardzo dumne z naszych przedszkolaków” – dodały nauczycielki.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa