Powiatowa Szóstka wdraża strategię KAIZEN

Redakcja eFO  |   Edukacja  |   18 stycznia 2021 08:27

Powiatowy Zespół nr 6 w Brzeszczach wprowadza nowy projekt. To strategia KAIZEN, którą nauczyciele wdrożą jeszcze w styczniu.

Będzie na początku obowiązywać na kierunku technik logistyk, w późniejszym etapie przejdzie na pozostałe kierunki w szkole.

„Uczniowie tego prestiżowego kierunku przejdą ścieżkę doskonalenia znaną tylko pracownikom międzynarodowym korporacji logistycznych, transportowych i spedycyjnych” – wyjaśnia Krzysztof Klimczak, nauczyciel w Powiatowym Zespole nr 6 w Brzeszczach. 

Przyszli logistycy będą poddani ocenie, która umożliwi im możliwość ciągłego doskonalenia i efektywne dostosowanie do zmian na rynku pracy z powodu pandemii.  

„Technikum logistyczne w Brzeszczach od lat jest wspierane i doceniane przez największych operatorów logistycznych, za wysokie umiejętności praktyczne jego absolwentów. Szkoła w tym przypadku postawiła, na jakość, która szybko zdobyła uznanie wśród firm międzynarodowych” – dodaje Klimczak.

W ramach tej strategii najlepsi uczniowie pierwszej klasy kierunku technik logistyk, uzyskały listy gratulacyjne od międzynarodowego operatora logistycznego. 

Listy i upominki są nagrodą za wysokie średnie i wybitne osiągnięcia na tym kierunku.

 

Zobacz również:

Listy gratulacyjne dla przyszłych weterynarzy – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .