Powalcz o  tytuł młodego chemika

Jakub Konior  |   Edukacja  |   14 stycznia 2020 19:01

Powiatowy Zespół nr 2 w Oświęcimiu zaprasza do udziału w Konkursie Chemicznym „Młody Chemik”. To jest już 6. edycja konkursu.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z powiatu oświęcimskiego, bieruńsko-lędzińskiego, chrzanowskiego, wadowickiego, pszczyńskiego, bielskiego i jaworznickiego.

„Celem konkursu jest utrwalanie wiedzy z zakresu nauk ścisłych oraz aktywizacja miłośników chemii”- informuje Urszula Przybytek, organizatorka konkursu z powiatowej Dwójki.

 

Uczniowie będą zmagać się w dwóch etapach konkursu. Etap szkolny odbędzie się w zgłoszonych szkołach 2 marca z kolei organizatorem drugiej części będzie Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu.

Młodzi pasjonaci chemii, którzy chcą spróbować swoich sił w tegorocznej edycji konkursu mogą zgłaszać się do 14 lutego. Do pobrania – Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje.

„Dla najlepszych uczniów przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorem jest firma Synthos S.A. oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w proponowanym przedsięwzięciu.” – podsumowuje Urszula Przybytek.

 

 

Zobacz również:

Promocja wydarzeń edukacyjnych w eFO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .