Polonez figurowy w nowoczesnej odsłonie – FILM

Jola Wodniak  |   Edukacja  |   12 listopada 2023 15:17

W ramach uroczystych obchodów Święta Niepodległości, uczniowie kęckiej „Dwójki” zatańczyli niezapomniany polonez figurowy. 

To wyjątkowe widowisko, które zjednało serca widzów podczas specjalnej akademii zorganizowanej z okazji tego ważnego święta narodowego.

Uczniowie szkoły „Dwójka” zaskoczyli swoim talentem tanecznym, prezentując klasyczny polonez w nowoczesnej odsłonie. Ich eleganckie kroki i synchronizacja wzbudziły podziw zgromadzonej publiczności. To nie tylko hołd dla tradycji, ale także dowód na kreatywność i zaangażowanie młodego pokolenia w cele narodowe.

Akademia łącząca pokolenia

Akademia zorganizowana z okazji Święta Niepodległości była nie tylko okazją do podziękowania bohaterom narodowym, ale także do zacieśnienia więzi międzypokoleniowych. Widzowie mieli okazję zobaczyć, jak młodzi artyści przenoszą dziedzictwo kulturowe na nowy poziom, łącząc tradycję z nowoczesnością.

Wspólna radość z okazji święta Ojczyzny

Polonez figurowy uczniów „Dwójki” stał się jednym z najjaśniejszych punktów obchodów Święta Niepodległości w Kętach. To wyraz szacunku dla historii Polski, jednocześnie przekazywany w formie artystycznego przedstawienia. 

Wszystkim uczestnikom akademii udało się stworzyć atmosferę wspólnej radości i dumy z przynależności do wielkiej rodziny narodowej.

W ten sposób uczniowie kęckiej „Dwójki” udowodnili, że Święto Niepodległości to nie tylko czas refleksji, ale również okazja do dzielenia się radością z innymi poprzez sztukę i tradycję.

 

 

 

Zobacz również:

Parada Niepodległości w grodzie nad Sołą – FILM, FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .