Podwórko Talentów Nivea stanie w Brzeszczach – FOTO

Jola Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   25 czerwca 2020 18:49

Udało się, w Brzeszczach stanie atrakcyjny plac zabaw – Podwórko Talentów Nivea. Mieszkańcy gminy zdali egzamin i posłali na konkurs aż 25 065 głosów.

Każde z nich składa się z trzech stref: sportowej, naukowej, artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci.

Brzeszcze zgłosiły do konkursu tereny rekreacyjne przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Brzeszczach, przy ulicy Mickiewicza 5. To jedyna lokalizacja z powiatu oświęcimskiego zgłoszona do konkursu, dlatego tak gorąco zachęcaliśmy do sparcia.

Nagrodami w konkursie było 20 miejsc, każde o rynkowej wartości 250 000 złotych, które dzięki nowoczesnemu sprzętowi aktywnie kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci.

Teraz stanie w Brzeszczach

 

 

W lokalizacji poniżej 20 tysięcy mieszkańców Brzeszcze zajęły piąte miejsce, co daje gwarancję nagrody. Pierwsze miejsce zajął Zespół Placówek Oświatowych w Mazurach, drugie przypadło Szkole Podstawowej w Piasecznie, na trzecim miejscu uplasował się Urząd Gminy w Obrowie, a na czwartym – Publiczna Szkoła podstawowa w Tułowicach.

Fundator zobowiązuje się do zbudowania placu jeszcze w tym roku

Zobacz, jak może wyglądać plac od Nivea na stronie podworko.nivea.pl/wycieczka

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa