Ozdoby z Ekonomika robią wrażenie i niosą pomoc – FILM, FOTO

Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   16 listopada 2021 17:00

Uczniowie oświęcimskiego Ekonomika tworzyli ozdoby adwentowe i świąteczne. Część rękodzieł trafi na cele charytatywne.

Na pomysł zorganizowania warsztatów rękodzielniczych wpadły Anna Piotrowska z Chełmka, matka uczennicy powiatowej szkoły, i Klementyna Habczyk, nauczycielka w Ekonomiku.

To właśnie chełmkowianka poprowadziła zajęcia, podczas których młodzi ludzie tworzyli m.in. wieńce adwentowe, choinki, stroiki, kule ozdobne, czy strojone słoiki na pierniczki.

 

 

Wykonane własnoręcznie ozdoby trafią na jarmark szkolny. Ale nie wszystkie. Część z nich młodzież z Ekonomika podaruje stowarzyszeniu Pozytywni. Będzie można je nabyć na facebookowych aukcjach charytatywnych, a także podczas 2. Pozytywnego Bazaru Charytatywnego, który odbędzie się 5 grudnia w godzinach 10-17 w Wiejskim Domu Kultury w Osieku.

Pozytywni będą wówczas zbierać fundusze na leczenie Maciusia Matusiaka z Osieka.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .