Ola Dutka o swojej przygodzie w modelingu – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Edukacja  |   11 stycznia 2019

Uczennice liceum kosmetycznego w ZDZ Kęty odwiedziła Ola Dutka, modelka ze światowych wybiegów, opowiadała o swojej przygodzie w modelingu.

Ola opowiedziała swoim rówieśniczkom o pracy i karierze. Dała także wskazówki dziewczętom zainteresowanym pracą w modelingu. Druga część spotkania odbyła się na nowoczesnej pracowni kosmetycznej w którą wyposażona jest szkoła, gdzie uczennica klasy drugiej Kamila Kocierz wykonała dla modelki makijaż.

W liceum kosmetycznym w Kętach uczennice w ramach zajęć wykonują zabiegi w zakresie kosmetyki  pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej, ale także poznają elementy mody, stylizacji i modelingu.

“Posiadamy już swoje sukcesy, po raz kolejny uczennice ZDZ przyjechały z ogromnymi z sukcesami z Regionalnych Mistrzostw Makijażu i Charakteryzacji w Bytomiu – trzecie miejsce zajęła Natalia Koter uczennica drugiej klasy” – informuje Fakty Oświęcim Iwona Boba, dyrektorka liceum kosmetycznego w Kętach – “Obecnie kosmetyczki przygotowują się do Mistrzostw Polski w Makijażu w Poznaniu. Dziewczęta brały także udział w profesjonalnych sesjach fotograficznych i modowych, m.in. dla marki 3forU”.

ZDZ Kęty na nowy rok szkolny przygotowuje dla absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych ciekawą ofertę. Znane już liceum kosmetyczne i mundurowe dopełnią profile turystyczny oraz klasa stewardess i stewardów. Technikum Informatyczne e-sportowe wzbogacą kierunki technik fotografii i multimediów – z innowacją e-reklama i twórca treści You Tube oraz technik spedytor.

Spotkanie z modelką najsłynniejszych światowych projektantów rozpoczęło cykl zajęć związanych z modą i urodą oraz zdrowym stylem życia dla uczniów kęckich szkół ZDZ.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa