Nowe rozwiązania dla przyszłych logistyków

Redakcja eFO  |   Edukacja  |   9 maja 2021 10:23

Pojawiły się nowe rozwiązania dla uczniów technikum logistycznego w Brzeszczach. Szkoła owocnie współpracuje z Ceva logistics Poland.

Uczniowie technikum logistycznego w Brzeszczach dołączyli do grona osób, które mają dostęp do nowych rozwiązań dedykowanych  w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem na wszystkich kontynentach. 

„To wszystko dzięki firmie Ceva logistics Poland, która jest wiodącym operatorem logistycznym, mającym swoje oddziały w ponad 220 krajach na całym świecie” – wyjaśnia Krzysztof Klimczak, koordynator transportu drogowego i lotniczego, nauczyciel przedmiotów logistycznych w Powiatowym Zespole nr 6 w Brzeszczach.

Firma już 10 lat współpracuje owocnie z Powiatowym Zespołem nr 6 w Brzeszczach. Zrównoważony rozwój i kultura pracy, nauka i warsztaty, które kończą się  praktykami, szkoleniami, stażami w oddziałach firmy sprawiają, że logistycy powiatowej „Szóstki” są cenionymi osobami w tym środowisku globalnym logistyki. 

 

 

Szczegóły w ramach rady programowej zostały dopracowane na spotkaniu w jednym z oddziałów firm. Wzięli udział przedstawiciele kadry kierowniczej, HR i menadżerskiej  transport, logistics i warehouse firmy Ceva i Dorota Klimczak, Beata Dubiel Wojtas oraz Krzysztof Klimczak przedstawiciele szkoły.

Ceva logistics Poland

Jest  już drugim operatorem międzynarodowym, który po firmie Raben Logistics, objął patronatem wszystkie klasy logistyczne w PZ nr 6 SZ i O w Brzeszczach. 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .