No Promil – No Problem w Oświęcimiu po raz pierwszy – FOTO

Paweł Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   16 listopada 2018 11:22

Dzieci i młodzież z oświęcimskich podstawówek wyraża dzisiaj swój stanowczy sprzeciw wobec kierowców, którzy za kierownicą nie są w pełni świadomi.

Oświęcim po raz pierwszy dołączył do Małopolskiej Kampanii Społecznej „No Promil – No Problem”, organizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Solny Gwarek” z Wieliczki.

Dzisiaj mieszkańcy mogą się natknąć w różnych częściach miasta na uczniów podstawówek, którzy przemaszerują ulicami miasta, by wyrazić głośny sprzeciw wobec nietrzeźwości za kierownicą.

Fakty Oświęcim spotkały społeczność Szkoły Podstawowej nr 9 w Oświęcimiu, niosącą w białym pochodzie hasła związane z kwestią pełnej trzeźwości kierowców.

O godzinie 12 na Rynku Głównym rozpocznie się happening, podsumowujący akcję „No Promil – No Problem”, w którym mogą uczestniczyć wszyscy chętni mieszkańcy i osoby przebywające dzisiaj w Oświęcimiu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa