Myślisz o zdobyciu certyfikatu językowego? Zrób to w Lingua

Materiał sponsorowany  |   Edukacja,Fakty  |   26 września 2019 05:55

Myślisz o zdobyciu certyfikatu językowego? Rozwiązaniem jest szkoła Lingua w Oświęcimiu, która od 2016 roku jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PEARSON.

Motywacja Polaków do nauki języków obcych wskazuje głownie na dwa pragmatyczne powody: Polacy uczą się angielskiego
pod kątem studiowania za granicą oraz ze względu na wymogi rynku pracy.

Potwierdzeniem tego jest duże zainteresowanie egzaminami z języka angielskiego ogólnego wśród młodzieży i studentów oraz rosnąca popularność specjalistycznych egzaminów językowych wśród dorosłych, aktywnych zawodowo osób.

„Młodzi Polacy zazwyczaj wybierają egzaminy potwierdzające ogólną znajomość języka angielskiego: Cambridge English FCE, CAE oraz CPE (w skali Rady Europy oznaczające odpowiednio poziomy: B2, C1, C2). Zdanie takich egzaminów, a w szczególności tych zaawansowanych (C1 i C2), umożliwia studiowanie na wielu zagranicznych uczelniach” – tłumaczy Lucyna Momot, właścicielka centrum Lingua.

 

 

Praktycznie od początku swojej działalności CNJA Lingua przygotowuje chętnych do egzaminów Cambridge, m.in. PET, FCE, CAE, BEC. Przez te lata pomogliśmy wielu osobom w uzyskaniu certyfikatu, który potwierdza ich kompetencje językowe.

„Jeśli chodzi o egzaminy Cambridge, to możemy pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością. Od 2016 roku jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PEARSON w Oświęcimiu, oferujemy głównie przygotowanie do egzaminu PTE – na kilku poziomach, który można zdawać w naszej siedzibie” – mówią  lektorzy ze szkoły Lingua.

Dlaczego warto starać się o zdobycie certyfikatu językowego?

„Certyfikat językowy wyróżnia na rynku pracy i zwiększa atrakcyjność kandydata. Pracodawcy uznają go za drugą, po rozmowie kwalifikacyjnej, wiarygodną metodę weryfikacji poziomu znajomości języka” – mówi właścicielka centrum Lingua.

 

 

“Blisko 70 procent rekrutujących kadrę menedżerską potwierdza, że certyfikat językowy to ważny atut podczas naboru, poza tym posiadanie certyfikatu językowego świadczy o tym, że jesteś postrzegany jako osoba ambitna” – dodaje Lucyna Momot.

 

Zobacz również:

Szkoła Lingua uczy angielskiego od 17 lat, z pasją

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa