Uczelnia w elitarnym gronie Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości – FOTO

Redakcja eFO  |   Edukacja,Fakty  |   8 stycznia 2021 08:06

Małopolska Uczelnia Państwowa w Oświęcimiu wdrożyła Branżowe Symulacje Biznesowe i dołączyła do elitarnego grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości.

W ramach projektu Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości, w grudniu 2020 roku oświęcimska Uczelnia zakupiła 3-letni pakiet licencji na Branżowe Symulacje Biznesowe i tym samym dołączyła do elitarnego grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości, do którego należą szkoły, uczelnie, instytucje oraz firmy z całej Polski.

„Dzięki platformie edukacyjnej firmy REVAS, studenci MUP Oświęcim wcielą się w rolę wirtualnych przedsiębiorców prowadzących firmę produkcyjną lub usługową” – tłumaczy Klaudia Pałka z Małopolskiej Uczelni Państwowej w Oświęcimiu.

 

 

Dostaną możliwość podejmowania realistycznych decyzji biznesowych, rywalizowania o klientów i partnerów biznesowych, ustalania cen, zakupu urządzeń oraz materiałów, a nawet zatrudniania pracowników. 

Narzędzie umożliwi im także szczegółową analizę wyników i wyciąganie wniosków z podjętych podczas zarządzania wirtualną firmą, decyzji.

 

 

„Nie tylko studenci oświęcimskiej Alma Mater wzbogacą się o nowe narzędzie do pracy, ale także i wykładowcy, którzy tym samym zyskają platformę, pozwalającą im na jeszcze efektywniejsze, bardziej angażujące i w pełni praktyczne prowadzenie zajęć z przedsiębiorczości” – informuje Pałka.

By zajęcia z nowym narzędziem były prowadzone w pełni profesjonalnie, z wykorzystaniem w całości jego potencjału, nauczyciele akademiccy Instytutu Zarządzania i Inżynierii Produkcji Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, wzięli udział w praktycznych warsztatach z ekspertami firmy REVAS. 

 

 

„Dzięki szkoleniu zdobyli wiedzę techniczną z zakresu obsługi Branżowych Symulacji Biznesowych oraz wiedzę dotyczącą prawidłowej oceny działań i postępów studentów” – dodaje Klaudia Pałka.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .