Młodzież z Dwójki w krakowskim ZOO – FOTO

0 Jakub Konior  |   Edukacja  |   27 października 2018

Na wycieczkę naukową do krakowskiego ZOO pojechali uczniowe PZ nr 2 w Oświęcimiu. Mieli wzbogacać swoją wiedzę na temat zwierząt.

Wyjazd stanowił świetną okazję do usystematyzowania, a przede wszystkim wzbogacenia wiedzy na temat różnorodnych gatunków zwierząt znajdujących się w Krakowskim Ogrodzie Zoologicznym.

„Możliwość przyglądania się zachowaniu egzotycznych zwierząt z odległych kontynentów dostarczyła uczniom wiele emocji. Warto podkreślić, że za sprawą bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami, cenne wiadomości zdobyte podczas wycieczki niewątpliwie zapadną w pamięć jej uczestnikom” – relacjonuje Anna Somogyi, organizatorka wyjazdu do stolicy Małopolski.

„Kocham zwierzęta dlatego strasznie się ucieszyłam, że jedziemy właśnie w to miejsce. Wycieczkę uważam za bardzo udaną, dowiedziałam się naprawdę wielu ciekawych rzeczy i mam nadzieje, że kiedyś uda mi się jeszcze tutaj wrócić” – mówi Wiktoria, uczennica drugiej klasy liceum o profilu biologiczno-matematycznym w powiatowej Dwójce.

Pomimo zmęczenia wynikającego z bogatego programu zwiedzania w drodze powrotnej uczniowie chętnie wymieniali się swoimi przemyśleniami, co świadczy o realizacji głównego założenia wycieczki.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa